IO načrtovanje za skavtsko leto 2026/27
Vranja Peč, 13. – 14. 6. 2026

IO načrtovanje:
- Tea je spekla grmado,
- Meta je rezala čebulo,
- Žiga in Tanja sta skuhala makarone,
- Katja je pisala zapisnik,
- Aleš je bdel nad financami,
- br. Jaro je maševal.
Vsi skupaj pa smo načrtovali naslednje skavtsko leto. In seveda mižali na skupinski fotografiji.
Foto: Katja Nastran, tajnica ZBOKSS







